Bóle pleców i katar a praca w zmiennej temperaturze

Mam 39 lat. Odkąd pamiętam zawsze byłem zmarźlakiem. Pracuję w warunkach że raz się zgrzeję a potem na mnie wysycha (praca fizyczna na zewnątrz). Teraz tak się załatwiłem że bolą mnie plecy od połowy do pasa, uczucie jak poparzenie od słońca.Niekiedy towarzyszy temu katar, innych dolegliwości nie mam Proszę o pomoc co na to zaradzić i jak wystrzegać się takich dolegliwości na przyszłość

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie badania diagnostyczne.