Bóle pleców i klatki piersiowej podczas leżenia

Witam chciałem się zapytać:Mam od paru dni ciężkie bóle pleców całych w dodatku nawet klatka piersiowa mnie boli gdy się kładę do łóżka obojętnie na jaką stronę a gdy próbuje położyć się na bok to od razu chce mi się wymiotować co może mi dolegać?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być bardzo wiele i niestey bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie zawęzić możliwej listy przyczyn aby postawić diagnozę.