Bóle pleców i odbytu po przeciążeniu nogi

Jak przeciaze noge to potem pod koniec dnia czuje bol ktory idzie od dolnej czesci plecow czuje nawet dziwny ucisk po tej czesci odbytu i bol konczy sie na udzie. Co to moze byc i sa jakies domowe sposoby na pozbycie sie tego?

Prawdopodobnym okresleniem Pani dolegliwosci jest wzmozone napiecie miesni przykregosłupowych i ewentualny ucisk na korzenie nerwowe, lub ich podraznienie.
Domowe sposoby - to odpoczynek, ciepła goraca kapiel, masaz miesni przykregosłupowych, przyjmowanieprawidłowej - pozycji ciała, unikanie przeciążen