Bóle pleców i pośladków z niewiadomych przyczyn

Witam mam pytanie odnosnie plecow, zacznijmy od poczatku. Dwa dni temu mialem straszny bol w lewym posladku tak jakby byl on w srodku masowalem ale nie dalo rezultatow dzisiaj bol juz przeszedl ale zaczely bolec mnie bardzo plecy tak jakby przy kregoslupie od lewej strony jest to bol zatykajacy nie moge lezec jedynie moge chodzic, czasami do tego ciagnie sie ten bol az do brzucha nie wiem co mi jest Przepraszam ze bez polskich znakow ale klawiatura nie ma

Witam,
opisywane dolegliwości mogą być pochodzenia korzeniowego, może to być 'rwa kulszowa'. Na obecnym etapie wymaga Pan najprawdopodobniej postępowania zachowawczego. Konieczne będzie badanie fizykalne i uzupełnienie wywiadu chorobowego.