Bóle pleców i w prawym boku a zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego

Witam. Dwa lata temu miałam usunięty pęcherzyk żółciowy. Od miesiąca odczuwam bóle w " dołku", pod prawym żebrem promieniejące na plecy , pod prawą łopatkę. Jest to tępy ucisk(,Często towarzysza dreszcze.) Nasila się podczas ruchu, a jest dużo mniejszy podczas spoczynku . . Moje pytanie: czy opisane objawy mogą świadczyć o kamicy?Niepokoi mnie bolesność podczas ruchu Najbardziej dokuczliwy jest ból pleców, który ustępuje po np. położeniu się

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z istnieniem kamicy przewodów żółciowych. Proszę zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania krwi oraz badań obrazowych.