Bóle pleców na dole przy schylaniu się

witam, mam bole plecow, a dokladnie na samym dole, przy schylaniu dretwieja mi nawet nogi, czasem gdy kicham to mnie zakłuje, mam 24 lata , pracowalam za granica ponad rok , podnosząc ciezkie rzeczy, nie mam ubezpieczenia, i czy jak pojde do lekarza drogo mi to wyjdzie? co do ubezp,, to nie bede sie aktualnie rejestrowac chodzi mo o koszt u lekarza rodzinnego i gdzie moze mnie lekarz wyslac z tymbolem? jakies skierowanie mi da? do jakiego lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Koszt wizyty lekarskiej jest bardzo zróżnicowany. Jeżeli ma Pani takie bóle to najprawdopodobniej konieczna jest wizyta bardziej u ortopedy lub neurologa. Być może konieczne będą dodatkowe badania pod postać np. rezonansu magnetycznego lub na pewno dużo tańszego RTG, ale niestety mniej dokładnego. Proponuję zgłosić się do ortopedy lub neurologa, i dalsze postępowanie będzie wynikać z przeprowadzonego badania. Co do kosztów wizyt lekarskich są one bardzo zróżnicowane. Proponuję zorientować się w pobliżu miejsca zamieszkania.