Bóle pleców po odstawieniu Rigevidion

dzien dobry po 10 latach brania tabletek rigeviodon 3 miesiace temu je odstawilam nie biore zadnych po trzecim okresie po odstawieniu po 18 dniach pojawily sie bóle pleców i krzyża i bardzo dleikatne krwawienie bardziej plamienie czy to normlane po rezygnacji z tabletek ? od 3 miesiecy nie odbywalam stosunku ewentualna ciaza jest wykluczona bardzo prosze o odpowiedz dodam ze mieszkam w anglii i nie moge wtej chwili udac sie do ginekologa a bardzo mnie to niepokoi dzieuje serdecznie

Piotr Pilarski

Nie sądzę aby wpływ na to miały tabletki. Dużo czasu upłynęło od odstawienia. Proszę zgłosić się do lekarza ogólnego.

Pozdrawiam.