Bóle pleców po operacji stabilizacji kręgosłupa po wypadku komunikacyjnym

Witam. W pażdzierniku ubiegłego roku mialam wypadek samochodowy - uderzenie z tyłu. W lutym 2016 przeszłam oparacje kręgosłupa - stabilizacja. Do tej pory bardzo bolą mnie plecy - ból zlokalizowany w okolicy pośladków, promieniujący do nóg, zwłaszcza lewej, osłabienie lewej stopy oraz opadanie. Wynik EMG: w badaniu mięśnia piszczelowego lewego cechy podostrego uszkodzenia neurogennego. W badaniu przewodnictwa lewego n. strzałkowego cechy wysokiego uszkodzenia aksonalnego. Co to oznacza?

Konieczna pełna dokumentacja i pełnea ocena neurologiczna!
Jaki uraz, jaka operacja na jakim poziomie.... Jaki obraz MRI, Objawy??

EMG opisane uszkodzenie nerwu , w wyniku ?? ucisku przez dysk
i uszkodzenie mięśnia z częściowegi " odnerwienia"
Pozdrawiam