Bóle pleców u 18-latki

Witam. Od trzech lat zmagam się z bólem pleców. Teraz mam 18 lat. Dwa lata temu dostałam się na rehabilitację, ale nie przyniosła ulgi na chwilę. Ból pojawia się przynajmniej raz w tygodniu sam z siebie, natomiast zawsze jest obecny przy dotyku. Dokładnie na wysokości nerek i niżej. To takie dziwne uczucie jakby bolących mięśni. Ulgę przynosi uciskanie tych miejsc. Czy powinnam ponownie skontaktować się z lekarzem? Nie jestem otyła, nie choruję na żadne przewlekłe choroby. Z góry dziękuję :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe wymagają dokładnej diagnostyki pod okiem specjalisty ortopedy. Proszę zatem nie bagatelizować problemu, tylko udać się do lekarza POZ, który wypisze skierowanie do specjalisty.