Bóle pleców u 19-letniej kobiety

Witam. Jestem 19-letnią dziewczyną.Nie mam nadwagi, jestem aktywna fizycznie, nie przeciazylam sie. Mam 154 wzrostu i ważę 46 kg. Choruje na niedoczynność tarczycy, mam też niewielkie kamienie w woreczku żółciowym. Mam probLem z bólem pleców, który trwa już ok. 3 lat i towarzyszy mi on codziennie. Nie ma dnia kiedy plecy mnie nie bola. Byłam u lekarza, ale on zalecil mi więcej ruchu i się dziwił, że w tak młodym wieku wystepuje bol pleców. Nie zrobił mi żadnych badań. Czy jestpodejrzenie czegos?

Lekarz powinien zdiagnozować problem - to może być zwyczajna dyskopatia (ból pleców może być w ogóle nie związany z innymi przypadłościami), ale skąd mamy to wiedzieć? Proszę iść do innego lekarza.