Bóle pleców u 35-latki

Mam35 lat od 31grudnia strasznie bola mnie plecy.biore proszki przeciw bolowe i smaruje sie opokan-keto.nic nie pomaga.najgorzej jest jak leżę lub siedze.teraz biore mydokalm forte.aulin i mniej boli ale dalej boli.mam jeszcze chory żołądek i biore polprazol pph 40.co dalej

Dzień dobry,

Powinna wybrać się Pani do neurologa. Niewykluczone, że problemy pochodzą z kręgosłupa i konieczne będzie wykonanie badania obrazowego rtg lub tomografii komputerowej. Wszystko okaże się po badaniu fizykalnym. Jeśli dolegliwości pochodzą z kręgosłupa, to rehabilitacja często przynosi bardzo dobre efekty i dzięki niej dolegliwości ustępują. Konieczne jest badania lekarskie, które pozwoli ustalić skąd pochodzą dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz