Bóle pleców w odcinku lędźwiowym u 19-latki

Witam. Mój problem dotyczy bólu pleców w odcinku lędźwiowym. Na zajęciach z gimnastyki mieliśmy skoki na batucie gimnastycznej. W czasie wykonywaniu padu w przód na klatkę nie równo upadałam na trampolinę, żeby pad był płynny i bezbolesny, tylko najpierw upadały biodra myślę, że właśnie nadwerężając plecy. Następnego dnia w czasie nawet lekkich podskoków pojawiał się ból. Teraz dodatkowo boli przy podnoszeniu cięższych przedmiotów. Czy to zwykłe zakwasy czy raczej coś poważniejszego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sądzę że objawy są konsekwencją ćwiczeń na zajęciach wychowania fizycznego.
Pozdrawiam