Bóle pleców w odcinku lędźwiowym u 33-latki

Od ponad tygodnia mam bóle pleców w odcinku lędzwiowym, najbardziej boli jak próbuje się wyprostować ale też przy chodzeniu (kładąc się w pozycji płaskiej mogę bez problemu podnieść wyprostowaną nogę do góry) , czasem ból promieniuje do nogi.Zaznaczam,że mam zapiaszczone nerki oraz kamienia w lewej nerce około 3 mm, jak również przepuklinę w kręgosłupie. Kiedyś te przypadłości dopadły mnie równocześnie. I w zasadzie to nie wiem czy to kolka nerkowa i czy rwa kulszowa i ile to może trwać?

W tym wypadku rozpoznanie można postawić tylko na podstawie badania. proszę udać się na konsultację do internisty albo neurologa.
Czas trwania dolegliwości zależy od przyczyny.