Bóle pleców w odcinku piersiowym i skolioza

Mam 33 lata. Co jakiś czas bolą mnie plecy.Choć nie pracuję fizycznie to czasami w pracy muszę nosić ciężary, a na drugi dzień odczuwam bóle w odc. piersiowym. Kiedyś miałem stwierdzoną skoliozę (dwułukowa pierś.-lędź. I/II st.). Gdy poszedłem z bólem do lek. rodzinnego, ten stwierdził, że przesadzam i zasugerował, że udaję i mimo prośby nie dał mi zwolnienia L4 ani skierowania na rtg (poprzednie ma 15 lat),tylko zapisał Nimesil. Do kogo się udać z tym problemem? Czy skolioza może się pogłębiać?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedzięć. proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy./