Bóle pleców w okolicy lędźwi

Witam serdecznie. Mój problem zaczął się w lipcu od bólu pleców w okolicach lędźwi, ból promieniujący do łopatek. Jednostajny przechodzi jak poleżę. Oprócz tego dosyć często łapię przeziębienia. Jeśli chodzi o plecy poszłam do neurologa, który przepisał mi leki. Nic nie pomogło. Zrobiłam zdjęcia RTG na którym nic nie wyszło. Teraz biorę od ortopedy zastrzyki diprophos. W wynikach moczu wyszły mi liczne bakterie natomiast z krwi lekko podwyższone WBC, PCT i NEUT#.

Aleksander Ropielewski

Bez pogłębienia diagnostyki, zwłaszcza obrazowej (rezonans magnetyczny kręgosłupa), trudnoo jest stwierdzić przyczynę dolegliwości kręgosłupa. Sugeruję kontakt z ortopedą po wykonaniu badania rezonansu magnetycznego. Odnośnie bakterii w moczu jeżeli nie ma Pani objawów nie ma konieczności jej leczenia.