Bóle pleców w okolicy lędźwiowej u 33-latki

witam od kilku dni bolą mnie plecy, krzyz, prowadzę dośc aktywny tryb zycia, poniewaz mam dwojke dzieci (3 lata i 9 miesiecy), chodze z nimi codziennie na spacery i niestety ale dzwigam najmlodszego z czwartego pietra na dól, czasami biore na rece tez starszego. Bol czesto promieniuje na lewo i prawo od kregoslupa, jak posmaruje mascia rozgrzewajaca to troche mija, ale na krotko, czy to moze byc cos powaznego, najmniej boli jak leze na boku, moze powinnam zrobic rezonans?

Rezonans nie jest konieczny, trzeba zadbać o siebie np wiecej ruchu basen, gimnastyka, aerobic itp