Bóle pleców w okolicy łopatki i kręgosłupa

Od tygodnia boli mnie miejsce od prawej łopatki do kręgosłupa a najbardziej punkt pod łopatką , ból się powoli nasila i nie ustępuje nawet jak leżę. W nocy się budzę z bólem. Jak wcześniej napisałam ból się nasila i jest uciążliwy i nie daje normalnie funkcjonować. Dodam tylko że wychowuje dziecko i nie byłam jak na razie u żadnego lekarza. Co mogę zrobić aby ból ustał...?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego . po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie