Bóle pleców w okolicy nerek

Witam. Od wczoraj mam bóle pleców w okolicy nerek. Ból zaczął się nagle i trochę mnie to irytuje bo do teraz nie miałam takich dolegliwości. Ani pozycja leżąca ani siedząca bądź stojąca nie sprawia żadnej ulgi a jak się odwroce to czuje jakby ktoś mi wbijał nóż w plecy i ból wtedy promieniuje na prawą stronę. Jestem przed okresem i nie wiem czy to może miec z tym związek. Moje pytanie: czy muszę się tym martwić? Może to samo minie? Kiedy powinnam iść do lekarza? Dziękuje i pozdrawiam Beata

Milena Lubowicz

Nie pisze Pani czy ból zlokalizowany jest po jednej stronie czy po obu. Proszę udać się do lekarza gdyż objawy te mogą wskazywać m.in. na kamicę nerkową. Myślę, że konieczna jest dokładniejsza diagnostyka.
Pozdrawiam