Bóle pleców w okolicy prawej nerki

Witam. 2 miesiące temu zaczęłam odczuwać bóle pleców w okolicy prawej nerki. Początkowo ból nie był dokuccliwy lecz z biegem czasu zaczął się nasilać zwłaszcza przy wysiłku fizycznym. Z czasem doszły do tego bóle brzucha w okolicy wątroby. Doszły do tego wzdęcia, problemy z wypróżnianiem lub na przemian biegunki. Ból nasilał się zwłaszcza po jedzeniu i przejął niższe partie brzucha ( mam wrażenie skrętu jelit). Byłam u lekarza i badanie USG wykazało powiększoną wątrobę.Mam 22 lata.Co to oznacza?

Piotr Pilarski

Warto byłoby zbadać poziom przeciwciał HCV HBV oraz poziomu enzymów wątrobowych. Na razie jest zbyt mało danych aby rozstrzygnąć co może być przyczyną Pani dolegliwości.

Pozdrawiam.