Kobieta , 26 lat Witam, Przeszłam 2 artroskopie biodra, jednak nadal mnie boli. Nie miałam bardzo dużych dolegliwości przed, jednak teraz jest nieco gorzej. Zrobiłam artrografie i jest przednia część obrąbka oderwana od panewki. Boli mnie przy przyciąganiu kolana do klatki piersiowej, rotacji zewnętrznej, podczas szybkiego biegu, stania na tej nodze. Po operacji chodziłam pół roku na rehabilitację, nie przyniosła rezultatów. Czy konieczna jest kolejna operacja, czy można spróbować inną rehabilitację?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Rezonans magnetyczny – Rezonans magnetyczny (MRI) jest badaniem obrazowym zmian chorobowych w ciele pacjenta. Tomografia rezonansu magnetycznego jest wykonywana głównie w diagnostyce mózgu, tj. w celu wykrycia takich schorzeń, jak wady wrodzone, guz mózgu, zmiany zapalne tkanki mózgowej, zmiany demielinizacyjne, zmiany naczyniowe mózgu (angio MRI mózgu).
  • USG bioderUSG bioder, zwane jest też ultrasonografią stawów biodrowych lub USG bioderek. U niemowląt badanie to pozwala rozpoznać wady wrodzone stawu biodrowego i stopień ich nasilenia.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: