Bóle po artroskopii i usunięciu łękotki

Jestem po artroskopii, usunięto mi część łękotki. 3 dni temu miałam długą podróż. 6h jazdy, 12h przerwy i kolejne 6h powrotu. Od tego czasu boli mnie od spodu kolana a leżąc w łóżku boli również w górnej części uda. Wyrażnie mam tą nogę słabszą niż była i jest podatna na lekkie drętwienia bez większego powodu. Dzisiaj nie potrafiłam nawet ustać godziny. Kolano bolało i drętwienie promieniowało aż do stopy która mnie lekko mrowiła. Bolało również pod rzepką. Proszę o pomoc. Czy to coś poważnego?

Jeżeli w artroskopii lekarz zaopatrzył wszystkie uszkodzenia to te problemy z czasem ustapią, jeżeli oprócz łakotki współistnieje np uszkodzenie chrzastki , to mogą wymagać innego postępowania