Bóle po artroskopii kolana

Witam serdecznie.Mam takie pytanie jak szybko i skutecnie odbudowac miesnie ,jestem po artroskopi kolana , miałam oczyszczenie ubytku chrzęstnego i wszczepienie membramy .hyalofast podanie PRP. Na chorobowym byłam 2 miesiące od wrzesnia poszłam do pracy i się zaczęło,mam pracę chodzącą i od tego czasu zaczęły mi bardzo szybko zanikac nie tylko mięsień czworoglowy ale ogólnie wszystkie ,schudłam 3 kg przy wadze 49kg ,miałam 2 tygodnie zabiegów.Bardzo prosze o poradę i co mam robic .Dziękuje.

Szanowna Pani, niezbędne wskazania co do dalszego leczenia - pzrede wszystkim rehabilitacyjnego po zabiegu operacyjnym -powinien udzielić Pani operujący ortopeda. Z powodu braku szczegółowych danych dotyczących miejsca usytuowania ubytku chrzęstnego ( kość piszczelowa czy udowa ? przedział przyśrodkowy czy boczny stawu ?) jego wielkości, etiologii ( chorobowa ? urazowa?) trudno jest mówić o szczegółowym zakresie rehabilitacji. Proponuję ustalenie zakresu niezbędnej rehabilitacji, przynajmniej na podstawie Pani karty wypisowej ze szpitala, z mgr rehabilitacji prowadzącym pacjentów po tego typu zabiegu lub konsultację u ortopedy który Pania operował lub innego zajmującego się chorobami stawu kolanowego. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.