Bóle po artroskopii kolana prawego

Witam, 3 lata temu miałam artroskopie kolana prawego. Wycięto mi fałdy maziowe. Miałam 3 rehabilitacje. Kolano mnie strasznie boli i czasem nawet nie mogę wstać z siedzenia, ale dowiedziałam się o plastrowaniu i je stosuje. Byłam u lekarza, miałam MRI - lekarz powiedział że to całkiem normalne kolano i nic mi nie jest i nie może mi pomóc. Ćwiczę. Od czasu do czasu od strony przyśrodkowej pojawiają mi się siniaki (na pewno się nie uderzyłam). czy powinnam się martwić?

W trakcie ćwiczeń może Pani nadwyrężać staw i stąd pojawiają się mikrowylewy. Często u kobiet występują problemy naczyniowe (kruchość) i tendencja do siniaków. Duże dawki preparatów z rutyną i vit C łagodzą problem.