Bóle po bocznym uwolnieniu rzepki

Witam, jestem po bocznym uwolnieniu rzepki na otwarto po operacji noga bez obciążenia musiałam chodzić bez kul i bez bandaży. Po odstawieniu przeciwbólowych ból nie do zniesienia już od pół roku teraz był 2 rezonans i wykazał ; rozlane uszkodzenia troczka rzepki bocznego w postaci jego pogrubienia oraz niejednorodnej i podwyższonej intensywności sygnału z pasmowata strefa obrzęku sasiadujacej tkanki podskórnej. Proszę o proste wyjaśnienie, lekarz za 2 tyg dopiero,a ja z nerwów już nie daje rady

Mało informacji, brak historii, wyniku i badania palpacyjnego, jeśli jest Pani bardzo zaniepokojona to lepiej się wybrać na prywatną konsultację niż czekać. Pozdrawiam