Bóle po ekstrakcji górnej ósemki

Ból usuwaniej ósemki górnej miajał w ponidziałek uswana górna lewą ósemkę do dziś odczuwam bol po tej stronie jak ząb został usunięty i okazoło sie ze jest stan zapalny odczówam ból tej strony mam takie wrażnie jak by ktoś mi cały czas dłubał mi w tej ranie czy mam jeszcze odczekać czy iść do lekarza

Magdalena StusiĹska

Jesli lekarz zlecił leki przeciwzapalne i bierze je pani zgodnie z zaleceniami ból powinien wkrótce minąć. Po ekstrakcji ósemki dziąsło może boleć podczas procesu gojenia nawet kilka dni.