Bóle po lewej stronie brzucha i brunatny okres

Witam , Mam na imię Kasia. Ostatnio mam bardzo stresujące tygodnie. Powinnam dostać okres. W sobote pojawiła się delikatna brązowa wydzielina z pochwy i wieczorem miesiączka o czarnym , brunatnym kolorze. jest on bardzo skąpy . Odczuwam też czasem bóle po lewej stronie brzucha. Dwa tygodnie temu przechodziłam dwu dniową grypę żołądkową z gorączką. Co może oznaczać taki okres?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis nie wydaje się wskazywać na żadne nieprawidłowości. Proszę pamiętać, że nie każda miesiączka musi być identyczna pod względem obfitości czy też wyglądu.