Bóle po lewej stronie brzucha pod żebrami

Od kilku dni odczuwam ból po lewej stronie brzucha, bardziej pod lewym łukiem żebrowym. Zastanawiam się czy powinnam pójść na badania, a jeśli tak to jakie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany ból może być spowodowany nieprawidłowościami w obrębie trzustki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który zleci niezbędne badania.