Bóle po lewej stronie klatki piersiowej podczas oddychania

od 2 dni mam bóle po lewej stronie klatki piersiowej a dokładnie nad sercem ból się pojawia przy oddychaniu, do tego zdarzają się zawroty głowy i osłabienie lewej dłoni. biorę suplement diety asparaginian extra raz dziennie ( potas i magnez ). Co może oznaczać takie złe samo poczucie . Mam 35 lat i jestem mężczyzną

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam. Niestety diagnozy nie da się postawić za pośrednictwem internetu. Konieczne jest badanie lekarskie. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego. Należy wykluczyć związek dolegliwości z chorobami sercowo-naczyniowymi, wykonać EKG, badania podstawowe, w razie konieczności inne. Należy też rozważyć nerwoból, bóle kostno-stawowe czy nerwicowe. Pozdrawiam