Bóle po lewej stronie pod żebrami u 55-latki

Witam mam od 3 miesiecy bole po lewej stronie pod zebrami schudlam 10kg rowniez mam nudnosci wykonalam usg powiekszony ogon trzustki nastepnie tk trzustka bez zmian ponowne usg wykazalo niepowiekszona trzustke o obnizonej gruboziarnistej strukturze echa amylaza I lipaza w normie lekarz twierdzi ze wszystko jest w porzadku a ja dalej zle sie czuje mam rowniez stan zapalny zoladka biore omeprazol nie mam apetytu I nie wiem czy powinnam martwic sie o trzustke czy szukac innej przyczyny chudniecia

W takim wypadku należałoby zastanowić się nad poszerzeniem diagnostyki o wykonanie gastroskopii oraz kolonoskopii. Dobrze byłoby w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem, który po bezpośrednim badaniu zaleci dalszy sposób postępowania.