Bóle po lewej stronie tułowia a nerwobóle

Ból promieniuje od pleców do żeber i do ręki lewej to wszystko w lewej stronie to znaczy pojawiają się też czasami z prawej strony nie trwaja długo raz są raz ich nie ma ciśnienie mam 129 78 mam 27 lat a czy to mogą być nerwobole ? Mam nerwice lękowa ciągle boje się śmierci i ciągle coś mnie boli . Ostatnio przy kaszlu miałam bolące oskrzela panikowałam ze umrę ale po trzech dniach minęło , ostatni bolały mnie nerki bałam się ze to rak nerki ale minęło czy to może być od nerwicz

Milena Lubowicz

Całkiem prawdopodobne, że przyczyną są nerwobóle. Zalecam konsultację psychiatryczną lub psychologiczną.
Pozdrawiam

za malo danych....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza