Bóle po lewej stronie żeber oraz odczuwanie dyskomfortu

Witam mam pytanie. Od dluzszego czasu miewam bole po lewej strony zeber, bol nie jest bardzo bolesny, wrecz bardziej odczuwam taki jakby dyskomfort, tak jakby na ostatnim zebru moze troche wyzej, bole czasem wedruje do plecow w wiekszosci do lewej strony. Czasami miewam rowniez zgaga lub pieczenie w gardla albo taki jakby ucisk. Chcialbym bardzo wiedziec co to moze byc bo bol przeszkadza mi w codziennych czynnosciach z gory bardzo dziekuje i prosze o odpowiedz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, wskazana diagnostyka w kierunku chorób przewodu pokarmowego. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zleci odpowiednie badania.