Bóle po operacji guza w oczodole lewym

Opis objawów po operacji guza w oczodole lewym 14.10.2011 : Przy poruszaniu ustami [jedzenie, ziewanie i.t.d.] czuję , że w lewej części twarzy od górnej wargi ku kąciku oka i pod lewym oczodołem jakby coś ciągnęło czy narastała jakaś powłoczka .Pod lewym okiem w oczodole odczuwam bardzo delikatny nacisk-lekkie ciągnienie . Lewa górna część wargi od osi twarzy do kącika ust [taki jakby trójkąt] jest drętwa inaczej odczuwam dotyk lewej , a inaczej prawej strony tej części twarzy.CO ROBIĆ?

Omówić te problemy z operatorem!!! Ja za mało wiem o zakresie,przebiegu i efekcie ostatecznym operacji oraz przebiegu od operacji do dzisiaj (prawie 5 lat!!!) , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie! zż