Bóle po operacji wycięcia tarczycy z powodu raka brodawkowego

Mam 28 lat rok temu przeszłam operacje wyciecia tarczycy z powod raka brodawkowego,4 miesiace po zczela pobolewac mnie prawa piers i prawe ramie oraz pacha mialam ronione usg na którym wyszła 8mm torbiel i odczynowe wezly,bol czasem mija i ponownie wraca,promieniuje przez cala reke ,4 miesiace temu urodziłam dziecko i karmie piersia,czy to cos powaznego boje sie ze to rak,mam tez problemy z kregosłópem.

Raczej takie dolegliwości związane są ze zwyrodnieniem w zakresie odcinka szyjnego kręgosłupa. W takim wypadku radziłbym w tej sprawie skonsultować się z neurologiem.