Bóle po prawej stronie klatki piersiowej i pozytywny wynik testu na Helicobacter pyroli

Czuję ból po prawej stronie klatki piersiowej, ból przemieszcza się czasami wyżej. Mialem gastroskopię i test urazowy na helikobakter. Wynik testu byl pozytywny, miałem nadżerki na błonie żoładkowej i w związku z tym przeprowadzilem 10 dniową kurację lekową. Wykonywałem tez badania krwi w kierunku zapalenia wątroby-wynik w normie. Wynik pokazał zbyt wysoki ALT, a za niski HDL,podejrzewano u mnie: DEFICYT LIZOSOMALNEJ KWAŚNEJ LIPAZY. Zrobiłem badania krwi, ale nie mam tej choroby.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dolegliwości nadal się utrzymują proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.