Bóle po prawej stronie żeber

witam! od dluzszego czasu mam bole w tzw dołku pod zebrami oraz zprawej strony pod zebrami nie moge sie dotknac. miałam robiona gastroskopie wyszła bakteria helico.zostałam przeleczona podwojnym antybiotykiem było chwile oki.pozniej pojawiło sie zgaga odbijanie zółcia i przy nachylaniu sie czułam jak jedzenie mi ,,wraca, byłam leczona od refluksu zoładka oraz od jelita nadwrazliwego i nic. nie jem smazonego oraz nie pije gazowanych napoji ,gdyz po tym czuje sie fatalnie. Od ponad tygodnia mam bol tzw krecenie silne w zoładku nie mam biegunki czesciej chodze do toalety jedynie. zaparcia towazysza mi od poczatu choroby czyli od okolo 3 lat:(toalete odwiedzam raz na tydz lub dwa. Po jedzeniu automatycznie ,,puchne,,nawet po małej ilosci pokarmu. ratunku!!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaostrzeniem choroby refluksowej. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odwodnienie postępowanie.