Bóle po spożyciu posiłków

Witam serdecznie, czy każdorazowy ból po spożyciu posiłków jest związany tylko z układem trawiennym? Miałam robione badania na helicobacter pylori i cyliakie, wszystko jest w normie. Natomiast wyszedł zły wynik moczniku, jest go za mało w organizmie. W tej chwili przyjmuję leki na wrzody od tygodnia, ale na razie nie widzę poprawy. Nie było robionej gastroskopii, lekarz podejrzewa wrzody.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu weryfikacji rozpoznania konieczne jest wykonanie gastroskopii. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.