Bóle po usunięciu zatrzymanego zęba

Witam. 3 tygodnie po usunięciu zatrzymanej ósemki zażywam nadal ketonal. Strasznie boli. Dziś spuchłam i wyglądam jak dzień po zabiegu. Poza tym w tym samym czasie miałam leczone zęby. Kiedy pojawia się opuchlizna zęby jakby do siebie nie pasują. Czy tak może się zdarzyć? To normalne? I jak o siebie dbać? Mogę pracować fizycznie? Zginam się i podnoszę, strasznie pulsuje mi to miejsce. Mam straszne skurcze żołądka, podejrzewam, że to właśnie od tabletek przeciwbólowych.

Wskazana pilna kontrolna wizyta w gabinecie gdzie był wykonany zabieg usunięcia 8.Po trzech tygodniach stan pozabiegowy powinien być już ustabilizowany.