Bóle po wyrwaniu korzenia

dwa dni temu miałem wyrywany korzeń po rwaniu nic mie nie bolało ale na drugi dzień i dziś nie idzie wytrzymać to normalne?

Witam
Możliwe,że pojawił się tak zwany suchy zębodół, czyli sytuacja w której nie wytworzył się lub został wypłukany skrzep ( najczęściej na skutek zbyt wczesnego lub zbyt intensywnego płukania ust po zabiegu).