Bóle po zewnętrznej stronie kolana

witam od kilku tygodni boli mnie zewnętrzna strona kolana lewej nogi trzy dni temu pojawiła się opuchlizna kolana i nogi od kolana do kostki włącznie mam pytanie czy to problem z krążeniem czy raczej ze stawami ponieważ od dłuższego czasu boli mnie kręgosł€p w odcinku lędzwiowym i ból promieniuje do pośladków

Szanowny Panie, na podstawie udzielonych przez Pana infromacji proponowałbym rozpocząc diagnostykę od kregosłupa. W tym celu prosze się udać do specjalisty neurologa w drugiej kolejności do ortopedy. Po zbadaniu Pana zleca oni niezbędne badania dodoatkowe. Pozdrawiam.