Bóle pochwy i serowate upławy

witam jakiś czas temu zauważyłam "serowate" upławy, w aptece kupiłam lek na infekcje intymne i wszystko było ok. Po tygodniu po kuracji podczas stosunku odczułam ból i zaczęłam krwawić, ból był na samym początku pochwy, a za dwa dni dostałam okres czy powinnam się martwić takimi objawami i już iść do lekarza czy poczekać aż miesiączka się skończy i czym to może być ewentualnie spowodowane

Aleksander Ropielewski

Objawy najpewneij wynikają z mechanicznego podrażnienia pochwy, której śluzówka była osłabiona w wyniku infekcji. Sugeruję kontakt z ginekologiem, po zakończeniu miesiączki. Pozwoli to na przeprowadzenie badania i jednoznaczne ustalenie powodu Pani dolegliwości i włączenie stosownego leczenia.