Bóle pochwy przy próbie penetracji

Witam, mam 18 lat i boli mnie pochwa przy wkladaniu palca (jestem dziewicą) nie wiem czy to dobrze czy zle ale nie moge włozyc go daleko bo boje się tego bolu skoro zaraz na początku taki jest.. gdyprobowalam wlozyc dalej poszuczlam jakby taka blokade nwm czy to blona dziewicza czy cos innego dlatego sie denerwuje bo nie wiem co to moze byc czemu tak boli, boli mnie lekko rowniez przy pocniejszym i glębszym pocieraniu pochwy...

Piotr Pilarski

Możliwe, że ma pani nisko bardzo wrażliwą błonę i niestety pierwsza penetracja będzie bolesna. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.