Bóle pod lewym żebrem i kłucia w jamie brzusznej

od jakiegos czasu boli mnie pod lewym zebrem,to nie bol le bardziej takie klucie,nawet jak nic nie jem to kluje,bylam u lekarza rodzinnego,stwierdzil,ze to dolegliwosc ze strony jelit moze gazy ktore sie zbieraj,brzuch mam miekki,usg brzucha nic nie stwierdzilo,mam diete,0 nabialow,wzdymajacych potraw,kawy,to tylko klucie bez innych objawow,co to moze byc?w rodzinie moja prababcia miala raka watroby,a mnie kluje zoladek,troche sie boje

Poza dobrym badaniem fizykalnym i wywiadem oraz dostosowaniem się do zaleceń dietetycznych w tej chwili trudno radzić jest cokolwiek innego. Należy rozważyć nie tylko dolegliwości ze strony jamy brzusznej ale także niewygodną pozycję w pracy, brak ruchu i inne.