Bóle pod lewym żebrem i zapalenie żołądka

Mam od półtora roku problem z bólami pod lewym żebrem. Nie są one ciągłe jedynie trwają chwilkę i zanikają po czym znowu się pojawiają. Na usg lekarz wypatrzył małe zapalenie żołądka i duża spastykę jelit. Leczę się na nerwicę lękową. Maiłam robioną gastroskopię ponieważ bole pojawiają się w okresie jesiennym i wiosennym . Gastroskopia potwierdziła niewielkie zapalenie zoładka i nic poza tym. Ostatnio strasznie się pocę w nocy, Bardzo boję się że to rak trzustki. Lekarz zignorował moje obawy.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza