Bóle pod prawą łopatką oraz dolnych partie pleców

Witam! Mam problem z kręgosłupem, bóle pod prawą łopatką oraz dolne partie pleców, ból zazwyczaj następuje przy większych zgięciach (tylko na prawo/lewo, mogę bezproblemowo dotknąć głową kolan), ból objawił się kiedyś mocno (nie pierwszy raz) przy wiszeniu na drążku. Byłem u lekarza, robiłem zdjęcie RTG i lekarz powiedział że nie widzi błędów w kręgosłupie, natomiast komisja wojskowa stwierdziła że na pewno mam skrzywienie. Dużo jeżdzę rowerem, rozciągam się i ćwiczę na siłowni, poza tym siedzę

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ortopedą.