Bóle pod prawym żebrem u osoby, która jest na diecie wegetariańskiej

Jestem na diecie wegetarianskiej. Na ogol nie jadam miesa. W czasie swiat tak. Miewam bole pod prawym zebrem przemieszczajace sie. Jak malo czasem zjem tez mam bole pod zebrem. Byla wykonana kolonoskopia i jest ok oraz usg jamy i watroba woreczek sa ok.

Witam,
podaje Pani za mało danych dotyczących "bólu pod prawym żebrem"
od jak dawna występuje czy zmieniło się natężenie bólu,jak długo po pojawieniu się ból występuje,co łagodzi jego objawy,czy częściej występuje po posiłkach ,czy na czczo,czy gdzieś promieniuje,czy są odbijania ,czy jest zgaga,jak wyglądają wypróżnienia ,czy ma Pani wzdęcia,czy nie zmieniła się masa ciała w ostatnim czasie,jakie i ile leków Pani przyjmuje itd ?.
Proszę zgłosić się do lekarza i raz jeszcze przeanalizować objawy.Może wskazana okazać się gastroskopia.
Pozdrawiam Katarzyna Mudel