Bóle pod żebrami a trzustka

Witam! Mam bole przewaznie po lewej stronie, jakby pod zebrami - czuje klucie nieustajace. Czasem w nocy mnie ten bole nawet budzi, ciezko sie wtedy tez oddycha, gdyz bol jakby sie nasila! Robilam badania krwi i ponoc wszystko jest OK. Dodam ze w styczniu tego roku urodzilam blizniaki (cesarskie ciecie) i przytylam 30kg. 20 kg udalo mi sie juz zrzucic a nastepne 10kg jestem w trakcie... Byc moze jest to trzustka?? Oby nie! Jakie moge badania zrobic? Moze stres?? Duzo mam na glowie...

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności proponuję wykonać morfologię krwi badania biochemiczne krwi oraz usg jamy brzusznej oraz EKG. Na tej podstawie będzie można powiedzieć więcej na temat przyczyny Pani dolegliwości.