Bóle pod żebrami po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam , ponad rok temu miałam wycinany woreczek żółciowy ( nie wiem czy to moze byc z tym zwiazane) od jakiegos czasu po lewej stronie pod żebrami mam uczucia kłucia , w nocy nie boli przy najmniej nie czuje , lecz w dzien odczuwam , kłucie trwa może 5 sekund , przestaje na 5 min i znów . Nie byłam jeszcze z tym u lekarza.

Myślę, że dolegliwości jakie Pani opisuje nie mają nic wspólnego z przebytym w przeszłości usunięciem pęcherzyka żółciowego. Takie dolegliwości jakie Pani opisuje mogą być związane z neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów obwodowych. W tej sprawie ewentualnie można skonsultować się z neurologiem. takie dolegliwości nie mają większego znaczenia klinicznego.