Bóle pod żebrem po embolizacji naczyniaka wątroby

witam.jestem 3 m-ce po embolizacji naczyniaka watroby.kontrolne TK wykonane po 6 tygodniach od zabiegu ze wszystko jest dobrze a naczyniak obwodowo zaczyna sie zmniejszac (z 5,7cm na 4,9 cm).jestem zaniepokojona gdyz od ok.2 tyg.zaczelam znowu odczuwac bole pod zebrami takie jak przed zabiegiem.kontrolne USG mam w czerwcu.co moze byc przyczyna boli czyzby naczyniak zaczal znowu rosnac?mam prace fizyczna zauwazylam,ze przy wiekszym wysilku bol sie nasila.czy to moze miec zwiazek,czego mam unikac?

Raczej ból jeśli pojawia w czasie wysiłku to nie ma nic wspólnego z naczyniakiem w wątrobie. Być może to tylko nadwyrężenie mięśni prostych brzucha, ich przeciążenie. Trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.