Bóle podbrzusza a ciąża

witam!jakieś 4miesiące temu kochałam się ze swoim partnerem.od tego czasu okres zawsze dostaje z opóźnieniem i trwa krócej niż zwykle.zaczął mnie też pobolewać brzuch na dole,stałam się senna,pobolewają mnie piersi,przytyłam i wydaje mi się że mój brzuch zaczął rosnąć i stawać się okrągły.. czy jestem w ciąży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić czy jest Pani w ciąży. Teoretycznie jak najbardziej istnieje jednak takie prawdopodobieństwo. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy lub skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.