Bóle podbrzusza a cysta na jajniku

Witam, W piątek zaczęło mnie boleć w podbrzuszu z lewej strony. W nocy ból był już nie do wytrzymania, więc rano pojechałam na pogotowie. Tam po kilku godzinach pani doktor powiedziała, że to cysta na jajniku i jest jakiś płyn. Powiedziała, że przez 3-4 dni będzie bolało przy każdym ruchu, żebym brała tabletki przeciwbólowe i to wszystko. Czy powinnam mimo to iść do innego lekarza czy faktycznie można to przeczekać? Pozdrawiam, Anna

Lek. Tomasz Budlewski

W razie nie ustąpienia dolegliwości proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do ginekologa, który dotychczas się Panią zajmował, który zna Pani dotychczasowe badania.